Kontaktai

UAB Subventus

Adresas: Paryžiaus Komunos g. 25, 306 kab, Klaipėda
Įmonės kodas: 124714499
PVM mokėtojo kodas: LT100011078716
Tel. nr. +37066223391
El. paštas: info.rutosnt@gmail.com
Administratore Vilma +370 (678) 46 470

Ruta Savickaite

Konsultantas nekilnojamojo turto klausimais

ruta@rutosnt.lt
Tel. nr. +37066223391

Jolanta Venckiene

Konsultantas nekilnojamojo turto klausimais

jolanta@rutosnt.lt
Tel. nr. +37067844599

Anzela Bogdanova

Konsultantas nekilnojamojo turto klausimais

anzela@rutosnt.lt
Tel. nr. +37067845868

Svietlana Reznichenko

Nekilnojamojo turto vadybininkas

svietlana@rutosnt.lt
Tel. nr. +37067109105

Simona Rasinskaite

Nekilnojamojo turto vadybininkas

simona@rutosnt.lt
Tel. nr. +37067636697

Natalija Sergutova

Nekilnojamojo turto vadybininkas

Tel.nr. +37069199506

natalija@rutosnt.lt